Webinarium „Etiologia i terapia zburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży – aspekty szkolne i rodzinne” – 21 stycznia 2023 roku

Wstęp wolny! Zapraszamy studentów, absolwentów, nauczycieli, pedagogów, wychowawców, psychologów, rodziców i wszystkich zainteresowanych.

Zod.jpg

 

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna oraz Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w webinarium Etiologia i terapia zburzeń odżywiania u dzieci i młodzieżyaspekty szkolne i rodzinne”, które odbędzie się w sobotę 21 stycznia 2023 roku w godz. 18.0019.30 na platformie MS Teams.

Webinarium poprowadzi Waldemar Budziński – dr nauk medycznych, psycholog kliniczny, profesor GWSH, przewodniczący Gdańskiego Oddziału PTP.

Zaburzenia odżywiania są konsekwencją niekorzystnych czynników rodzinnych, szkolnych i kulturowych. Przejawem nieprawidłowości rozwoju oraz zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży. Propagowane wartości oraz wzorce zachowań, np. moda na określoną sylwetkę ciała, dynamiczne tempo życia i ciągły stres coraz częściej negatywnie wpływają na jakość rozwoju oraz funkcjonowania dzieci i młodzieży. Wśród wielu, często nieskutecznych, sposobów radzenia sobie z problemami pojawiają się nawyki żywieniowe prowadzące do zaburzeń.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się:


Dr Waldemar Budziński – profesor GWSH, naukowiec i praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Psycholog specjalizujący się w problematyce relacji oraz konfliktów interpersonalnych, radzenia sobie ze stresem, rozwoju dzieci i młodzieży. Jest nauczycielem akademickim oraz terapeutą zaburzeń psychicznych.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Zapisy on-line trwają do 17 stycznia 2023 roku. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: webinarium@gwsh.gda.pl, podając tytuł webinarium oraz swoje imię i nazwisko. Prosimy również o zamieszczenie w treści e-maila zgłoszeniowego klauzuli RODO dostępnej w załączniku. Każdy z biorących udział w webinarium otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.