Webinarium „Elementy bajkoterapii w praktyce klinicznej” – 18 października 2023 roku

Zapraszamy studentów, absolwentów, nauczycieli, pedagogów, wychowawców, psychologów, rodziców i innych zainteresowanych.

Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna oraz Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w webinarium pt. „Elementy bajkoterapii w indywidualnej i grupowej praktyce klinicznej”. Webinarium odbędzie się w środę 18 października 2023 roku o godz. 17.00 na platformie MS Teams.

Webinarium w formie stacjonarnej odbędzie się w środę 18 października 2023 roku o godz
. 17.00 w czytelni Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej (Gdańsk, ul. Kopernika 16, I piętro).

Webinarium poprowadzi mgr Weronika Labandt
– psycholog, psychotraumatolog. Doświadczenie zdobywała współpracując z placówkami ochrony zdrowia, edukacji, a także opieki społecznej. Pracuje m.in. z osobami w kryzysach życiowych. Zainteresowania naukowe koncentruje wokół zagadnień dotyczących tożsamości.

Osoby chętne mogą uczestniczyć w webinarium po uiszczeniu darowizny 50 zł na cele statutowe PTP: Bank PKO BPnr konta: 56 1020 1853 0000 9402 0010 2061 (przy wpłacaniu kwoty prosimy podać imię i nazwisko osoby, za którą dokonywana jest wpłata).

Dla studentów GWSH oraz członków PTP wstęp na webinarium – zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej – jest bezpłatny. Wymagane jest zgłoszenie (link do zapisów poniżej).

Każdy z biorących udział w webinarium otrzyma zaświadczenie uczestnictwa.
 


Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: webinarium.gwsh.gda@gmail.com (dla użytkowników serwisu pocztowego Gmail) lub webinarium@gwsh.gda.pl.