Poznajcie nowe Twarze GWSH!

Za nami kolejna sesja zdjęciowa studentów Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej.

DSC_3795-(2)do_galerii.jpg

 

Gdańska Wyższa szkoła Humanistyczna w marcu zaprosiła studentów do udziału w castingu na Twarz naszej Uczelni.

 

Z grona kilkunastu studentów, którzy zgłosili swój akces, wybraliśmy finałową szóstkę. Wybór nie był łatwy. Głównie dlatego, że niektóre twarze są nam już dobrze znane. Dlatego wybór pozostawiliśmy fotografowi Wojciechowi Jakubowskiemu z Fotokombinatu, który dokonał selekcji zdjęć otrzymanych od studentów. 

 

Wybrani studenci, którzy podjęli się udziału w sesji zdjęciowej, w nagrodę pojawią się w kampanii promocyjnej GWSH na rok akademicki 2016/2017. Studenci otrzymali również drobne upominki oraz nagrody! 

   

– Studia w GWSH są dla nas ważne, a sesja była bardzo fajną zabawą. Cieszę się z doświadczenia w tego typu akcji. To bardzo ciekawa przygoda. Wszyscy dobrze się spisali i każdy wyszedł bardzo ciekawie – oceniła Ewelina Podjacka z III roku studiów pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika. 

 

– Jestem zachwycona zdjęciami. Naprawdę nie spodziewałam się aż takiego efektu. Niektóre zdjęcia mnie zauroczyły. Bardzo cieszę się, że zostaną wykorzystane – dodała Dominika Waszak, studentka I roku Pedagogiki szkolnej z socjoterapią i terapią pedagogiczną na studiach drugiego stopnia.

 

Jak zawsze przy tego typu akcjach największą radość sprawiły studentom zdjęcia grupowe. Nie brakowało zabawnych, niecodziennych, jak również improwizowanych sytuacji zaproponowanych przez samych studentów.

 

Specjalne podziękowania należą się również Grzegorzowi i Marlenie, czyli najczęściej pokazywanym Twarzom GWSH w poprzednich latach, którzy zdecydowali się wesprzeć podczas sesji mniej doświadczonych studentów. Ich udział był jednak symboliczny.

 

– Taka sesja to bardzo pozytywna sprawa. Oddźwięk, jaki towarzyszył mojej obecności w reklamie GWSH przez ostatnie dwa lata studiów, był bardzo miły. Dlatego zdecydowałam się przyjąć zaproszenie również jako gość tegorocznej sesji. Uważam, że dziewczyny wypadły rewelacyjnie. Są odważniejsze niż ja za pierwszym razem – oceniła Marlena.

 

Zapraszamy do fotorelacji!