Poradnik on-line Praca 2014

Poradnik został wydany przez portal praca.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z wersją on-line Poradnika Praca 2014.

 

Czy wiesz, że:
- 90% pracodawców poszukujących pracowników, potrzebuje ich w ramach rotacji na już istniejących stanowiskach? Odsetek nowych posad od lat jest na tym samym poziomie – około 10%. Wzrasta więc znaczenie kompetencji i umiejętności kandydatów. Chcesz wiedzieć jakich?
- Mimo wysokiego bezrobocia, pracodawcy napotykają trudności w obsadzaniu aż 1/3 stanowisk? Dlaczego tak trudno pracodawcom znaleźć odpowiedniego pracownika?
- W 2012 r. w przypadku aż 68% ofert pracy związanych ze stanowiskami specjalistycznymi i kierowniczymi pracodawcy wymagali od kandydatów listu motywacyjnego? Jak uniknąć najczęstszych błędów i niechciany obowiązek przekuć w sukces?
- U jednego z kluczowych pracodawców z obszaru FMCG większość praktykantów po zakończeniu studiów otrzymuje propozycję stałej pracy? Chcesz wiedzieć, jaka to firma i jak przebrnąć przez sito rekrutacyjne w tej i 9 innych branżach?


Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w najnowszym Poradniku Praca 2014. Stanowi on kompendium zawierające praktyczne porady, wskazówki pracodawców oraz analizę obecnego rynku pracy w podziale na 10 branż.


Mamy nadzieję, że Poradnik Praca 2014 pomoże ci odpowiednio zaplanować karierę zawodową i zdobyć wymarzoną pracę.


Poradnik dostępny jest na stronie Uczelni w zakładce Biuro Karier -> Student i absolwent na rynku pracy
http://www.gwsh.gda.pl/pl/zobacz-takze/informacje-dla-studentow.html

Autor artykułu: (kw)