Bezpłatny przewodnik on-line „KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe”

Przewodnik został przygotowany przez specjalistów portalu karieraplus.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym przewodnikiem „KarieraPlus Usługi Doradcze i Biznesowe”, skierowanym do wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w obszarze ekonomii, finansów, księgowości czy zarządzania.


Konkretnych porad dotyczących tego, jak skutecznie przejść przez proces rekrutacji, udzielają młodzi specjaliści, którzy niedawno rozpoczęli pracę w korporacjach. Natomiast osoby na wyższych stanowiskach opowiadają, co zrobić, żeby jak najwięcej się nauczyć i awansować. Przewodnik zawiera również m.in. rozmowę z coachem, Jackiem Rozenkiem, o tym, jak rozwijać kompetencje miękkie, a także wywiad z dyrektorkami dwóch centrów usług o tym, co zrobić, żeby rozbić szklany sufit. Ponadto w przewodniku znajdują się porady dotyczące pracy w międzynarodowym środowisku, informacje branżowe dotyczące sektora BPO/SSC oraz firm konsultingowych, a także prezentacje pracodawców, którzy prowadzą rekrutację.


Przewodnik w wersji elektronicznej dostępny jest na stronie: http://karieraplus.pl/przewodniki


Zachęcamy do odwiedzenia strony www.karieraplus.pl i profilu na Facebook’u www.facebook.com/KarieraPlus, gdzie publikowane są bieżące informacje na temat pracy, praktyk, kariery i pracodawców.

 

KarieraPlus_poradnik_online.jpg

Autor artykułu: (kw)